על אריכות (ואיכות) חיים

סקירה שלי לכנס "אריכות חיים" שפורסה באתר הוצאת פוקוס. המאמר המקורי: http://www.focus.co.il/infopage.asp?page=2634 תהנו! למידה ממצטייני הבריאות בעולם בעקבות חזרתם של פרופ׳ קרסו ואופיר פוגל ממסע לימודי ראשון אצל האנשים הבריאים בעולם באוקינאווה - יפן, הוצגו בכנס התובנות החשובות מהמסע, יחד עם חידושים מדעיים וכלים מעשיים המיועדים להעלות את הסיכוי ליהנות מאריכות חיים מוצלחת ומשמעותית. אופיר פוגל הינו נטורופת, מטפל ומעביר סדנאות והרצאות מזה שנים רבות. הוא עוסק במחקר ביחידת המחקר, בי"ח "אסף הרופא", מחבר הספרים: "לרקוד (גם) בגיל מאה – לחיות טוב כעת", "הלב - המדריך המלא לבריאות ולשיקום" (בשיתוף עם פרופ' קרסו). פוגל הוא ממפתחי שיטת CALM להורדת לחץ דם והפחתת תרופות, חוקר אריכות חיים בריאה ומוביל מסעות

מה ה- 80% שלכם?

אני מאמינה באיזונים, ואיזונים בנושא שמירה על הבריאות זה לדעת גם מתי ואיך להנות. אז איך עושים את זה? 80% מהזמן "תהיו טובים": תאכלו טבעי תשתו המון מים תשנו טוב (Clean Sleeping כבר אמרנו?) תרבו בפרות וירקות, במיוחד ירוקים, אדומים וסגולים ותחשבו המון מחשבות חיוביות ובשאר הזמן? אפשר לאכול בהנאה גם ממה שפחות בריא אפשר לתת לגוף מנוחה מהספורט אפשר לתת לעצמנו קצת להינות מהספק... אז תהיו כנים עם עצמכם וחישבו: מה הם ה-80% שלכם?

  • YouTube
  • LinkedIn Social Icon
  • Instagram
  • Facebook

דיסקליימר: האמור הינו בהתאם לעקרונות הרפואה האלטרנטיבית ו/או הנטורופתית ומיועד במטרה להרחבת הידע האישי ו/או ההבנה הכללית ואינו מיועד להוות בכל דרך או אופן תחליף לייעוץ רפואי ו/או לטיפול תרופתי קונבנציונלי ו/או לטיפול המבוצע על ידי מטפל מוסמך ו/או להוות בכל דרך או אופן המלצה לצורך טיפול פרטני.