• נטע

איך אני משכנעת את עצמי להפסיק לשתות קולה


אני יודעת שזה לא בריא. כולנו יודעים. אבל מידי פעם "מתפלק לי איזה בקבוק קטן" . חיפשתי סימוכין למה לא. וזה מה שמצאתי:

מה קורה לך (לנו) בגוף כשאתה שותה קולה?

10 דקות ראשונות: 10 כפיות סוכר הציפו את המערכת שלך. (100 אחוזים מהצריכה היומית המומלצת) אתה לא מקיא מייד מהמתיקות משום שחומצה זרחתית מאזנת את הטעם ומאפשרת לך לשמור אותו בבטן.

20 דקות: רמת הסוכר בדם קופצת, גורמות לפרץ של אינסולין. הכבד שלך מגיב על ידי הפיכת כל הסוכר שהוא מסוגל להתמודד איתו לשומן. (ויש הרבה שברגע המסוים הזה).

40 דקות: ספיגת הקפאין הושלמה. האישונים שלך מורחבים, לחץ הדם שלך עולה, כתגובה הכבד שלך מרוקן יותר סוכר למחזור הדם שלך. קולטני אדנוזין במוח שלך עכשיו חסומים והדבר מונע נמנום.

45 דקות: הגוף שלך מייצר יותר דופמין אשר מגרה את מרכזי עונג במוח שלך. אגב, התהליך זהה לדרך בה הרואין עובד.

60 דקות: החומצה הזרחתית ניקשרת לסידן, מגנזיום ואבץ במעי התחתון שלך, ובכך נותנת דחיפה נוספת בחילוף חומרים. בגלל הממינונים הגבוהים של הסוכר והממתיקים המלאכותיים גדלה הפרשת הסידן בשתן.

לאחר 60 דקות: התכונות המשתנות של קפאין נכנסות למשחק. (זה גורם לך לצורך בהשתנה). עכשיו אתה מפנה את הסידן, מגנזיום ואבץ שעמדו לרשות עצמותיך, וכן את הנתרן, האלקטרוליטים והמים.

לאחר 60 דקות: כשהמהפכה שהשתוללה לך בתוך הגוף מתחילה להירגע אתה מתחיל להרגיש צורך מטורף לסוכר. יתכן שתהיה עצבני ו / או איטי ואולי תרגיש צורך נואש בפחית נוספת...

טוב אולי בכל זאת צריך להפסיק עם הקולה הזו...


42 צפיות0 תגובות
  • YouTube
  • LinkedIn Social Icon
  • Instagram
  • Facebook

נטע פלג-ג׳ראד נטורופתית בעמק חפר

 

תזונה בריאה, צמחי מרפא, פטריות מרפא,  ויטמינים, מינרלים, ארומתרפיה, הומאופתיה מודרנית, תוספי תזונה, בדיקות פונקציונליות, נוירופידבק

האמור באתר זה הינו בהתאם לעקרונות הרפואה האלטרנטיבית ו/או הנטורופתית ומיועד במטרה להרחבת הידע האישי ו/או ההבנה הכללית ואינו מיועד להוות בכל דרך או אופן תחליף לייעוץ רפואי ו/או לטיפול תרופתי קונבנציונלי ו/או לטיפול המבוצע על ידי מטפל מוסמך ו/או להוות בכל דרך או אופן המלצה לצורך טיפול פרטני.
נטע פלג-ג'ראד איננה רופאה MD אלא מתמחה בשיטות טיפול טבעיות המגובות בבדיקות מעבדה מדעיות, פענוח של בדיקות מעבדה אלו והמלצות מבוססות עקרונות הטיפול הפונקציונלי והנטורופתיה. המידע המוצג באתר הינו מידע כללי, לצרכי העשרה, ואינו מהווה ייעוץ רפואי, אבחון מחלות, טיפול רפואי וכן איננו מתיימר להוות תחליף לכל אלה. מומלץ תמיד להתייעץ עם רופא או מגיש עזרה רפואית מוסמך אחר בהתייחס לכל מידע שנלקח מאתר זה או כל מצב רפואי שהנכם מאמינים כי יכול להיות רלוונטי עבורכם או עבור אדם אחר. לעולם אין לוותר או לדחות קבלת עזרה רפואית ממקור מוסמך בגלל מידע אליו נחשפתם באתר זה. 

© Copyright כל הזכויות שמורות לנטע פלג-ג׳ראד