• נטע

?חושבת שאין לך זמן להכין אוכל בריא ומרזה


לך, שאומרת: "אין לי זמן להכין אוכל בריא או מרזה" הינה אופציה מגניבה:

ארוחת צהריים טבעונית ב-3 דקות:

 1. פותחים חבילת ירקות קפואים (אני השתמשתי בלקט הנפלא "הירדן" של מילוטל).

 2. שוטפים קצת במסננת במי ברז (זה מקצר מאוד את זמן ההקפצה ומבטיח התחממות גם מבפנים).

 3. מקפיצים במחבת או ווק מספר דקות.

 4. מוסיפים קצת סויה, שמן שומשום ולמשקיעניות ניתן גם ג'ינגר או כורכום.

 5. פותחים חבילת סייטן קבב רומני של teva deli.

 6. מחממים במיקרו או על מחבת עם מעט מאוד שמן.

 7. מצלחתים ואוכלים בתיאבון.

נכון- זה לא המתכון הכי מושקע בעולם או הכי בריא בעולם, וקצת נעזרנו במפעלי ייצור אבל לפחות לא שברנו את הדיאטה ויצאנו שבעות ומסופקות!

בתיאבון!


22 צפיות0 תגובות
 • YouTube
 • LinkedIn Social Icon
 • Instagram
 • Facebook

נטע פלג-ג׳ראד נטורופתית בעמק חפר

 

תזונה בריאה, צמחי מרפא, פטריות מרפא,  ויטמינים, מינרלים, ארומתרפיה, הומאופתיה מודרנית, תוספי תזונה, בדיקות פונקציונליות, נוירופידבק

האמור באתר זה הינו בהתאם לעקרונות הרפואה האלטרנטיבית ו/או הנטורופתית ומיועד במטרה להרחבת הידע האישי ו/או ההבנה הכללית ואינו מיועד להוות בכל דרך או אופן תחליף לייעוץ רפואי ו/או לטיפול תרופתי קונבנציונלי ו/או לטיפול המבוצע על ידי מטפל מוסמך ו/או להוות בכל דרך או אופן המלצה לצורך טיפול פרטני.
נטע פלג-ג'ראד איננה רופאה MD אלא מתמחה בשיטות טיפול טבעיות המגובות בבדיקות מעבדה מדעיות, פענוח של בדיקות מעבדה אלו והמלצות מבוססות עקרונות הטיפול הפונקציונלי והנטורופתיה. המידע המוצג באתר הינו מידע כללי, לצרכי העשרה, ואינו מהווה ייעוץ רפואי, אבחון מחלות, טיפול רפואי וכן איננו מתיימר להוות תחליף לכל אלה. מומלץ תמיד להתייעץ עם רופא או מגיש עזרה רפואית מוסמך אחר בהתייחס לכל מידע שנלקח מאתר זה או כל מצב רפואי שהנכם מאמינים כי יכול להיות רלוונטי עבורכם או עבור אדם אחר. לעולם אין לוותר או לדחות קבלת עזרה רפואית ממקור מוסמך בגלל מידע אליו נחשפתם באתר זה. 

© Copyright כל הזכויות שמורות לנטע פלג-ג׳ראד