• נטע

הילד שלכם לוקח תרופות לטיפול בהפרעת קשב וזה גורם לו לחוסר תיאבון?


הילד שלכם לוקח תרופות לטיפול בהפרעת קשב וזה גורם לו לחוסר תיאבון?

5 טיפים שעובדים אצלנו:

1. לילד שלא אוכל בכלל בזמן השפעת התרופה חובה לתת ארוחת בוקר טובה ומלאה: לחם (רצוי מלא), חלבון (ביצה/ טונה/ גבינת מוצרלה/ חביתה טבעונית/ סרדינים וכד'), ירק ושתייה. לא לוותר על השלב הזה. זו הארוחה הכי חשובה ביום ובטח אם אח"כ הוא נכנס ל"צום".

2. אני מצאתי שבזמן שאין להם תיאבון הם מוכנים קצת לשתות אז ההמלצה שלי למי שיכול להכין- שייק פירות או מיץ סחוט טבעי (במכונת מיצים או אם אין אפשרות ניתן לרכוש את המיצים של "קשת"). ולתת כשחוזרים מבית הספר או להשאיר בצהרון שיתנו לו בצהריים (אפשר גם אקטימל ).

3. לדאוג שיזכירו להם בבית הספר או בגן לשתות מים לאורך היום. חוסר התיאבון משכיח להם גם את הצמא ואנחנו לא רוצים שיתיבשו.

4. כאשר התיאבון חוזר. זה הזמן קצת להעמיס אותו במזונות. במיוחד אם הם רזים. כמובן רצוי איכותיים: ארוחה מלאה ולפמפם להם פירות חתוכים (לא לשאול. פשוט להניח. מילדים קטנים ניתן גם לדרוש אכילה של לפחות 2-3 חתיכות).

5. גם אם התרופה עובדת עדיין כדאי להעשיר אותם בחומצות שומן מסוג אומגה 3. במחקרים נמצא כי במקרים רבים חוסר בחומצה הזו מביא לתסמיני ADD/ ADHD והרי אנחנו לו רוצים להיות תלויים בתרופות לנצח. אנחנו נותנים כמוסה בסמוך לתרופה. הילד לא שם לב כל כך אם הוא בלע דבר אחד או שניים, וזהו. סגרנו גם את הפינה הזו.


11 צפיות0 תגובות
  • YouTube
  • LinkedIn Social Icon
  • Instagram
  • Facebook

נטע פלג-ג׳ראד נטורופתית בעמק חפר

 

תזונה בריאה, צמחי מרפא, פטריות מרפא,  ויטמינים, מינרלים, ארומתרפיה, הומאופתיה מודרנית, תוספי תזונה, בדיקות פונקציונליות, נוירופידבק

האמור באתר זה הינו בהתאם לעקרונות הרפואה האלטרנטיבית ו/או הנטורופתית ומיועד במטרה להרחבת הידע האישי ו/או ההבנה הכללית ואינו מיועד להוות בכל דרך או אופן תחליף לייעוץ רפואי ו/או לטיפול תרופתי קונבנציונלי ו/או לטיפול המבוצע על ידי מטפל מוסמך ו/או להוות בכל דרך או אופן המלצה לצורך טיפול פרטני.
נטע פלג-ג'ראד איננה רופאה MD אלא מתמחה בשיטות טיפול טבעיות המגובות בבדיקות מעבדה מדעיות, פענוח של בדיקות מעבדה אלו והמלצות מבוססות עקרונות הטיפול הפונקציונלי והנטורופתיה. המידע המוצג באתר הינו מידע כללי, לצרכי העשרה, ואינו מהווה ייעוץ רפואי, אבחון מחלות, טיפול רפואי וכן איננו מתיימר להוות תחליף לכל אלה. מומלץ תמיד להתייעץ עם רופא או מגיש עזרה רפואית מוסמך אחר בהתייחס לכל מידע שנלקח מאתר זה או כל מצב רפואי שהנכם מאמינים כי יכול להיות רלוונטי עבורכם או עבור אדם אחר. לעולם אין לוותר או לדחות קבלת עזרה רפואית ממקור מוסמך בגלל מידע אליו נחשפתם באתר זה. 

© Copyright כל הזכויות שמורות לנטע פלג-ג׳ראד