top of page

מי אני?

שמי נטע פלג-ג׳ראד, אני נשואה ואמא ל-3 בנים, שניים מתוכם וגם בן זוגי מאובחנים עם הפרעת קשב וריכוז ולקויות למידה. אני נמצאת בעולם הזה כבר 23 שנים מאז שבני בכורי נולד ואובחן. 

 

לצד הידע הרב שצברתי מניסיון אישי עם ילדי וניסיון מקצועי כספורטאית ולימודים רחבים בתחומים מגוונים החלטתי ללמוד באופן רשמי נטורופתיה (חברה באגודת הנטורופתים  R.Na), צמחי מרפא (לרבות קנאביס רפואי) ופטריות מרפא, הומאופתיה מודרנית, ארומותרפיה ורפואה קוריאנית ולהתמקד, בן השאר, בטיפול מערכתי במשפחות המתמודדות עם הפרעות קשב וריכוז בבית. 

 

לצד הפיתוח של תחומים אלו עסקתי בעבר גם כמנהלת משאבי אנוש בחברות בינלאומיות, כתבתי ספר ילדים שמעודד אכילה בריאה, הנחיתי קבוצות הרזיה וסיימתי תואר שני במנהל עסקים (MBA). 

 

אני מטפלת בהפרעות קשב וריכוז עם/ בלי היפראקטיביות (ADD, ADHD),  אוטיזם (ASD ותסמונת אספרגר), קשיי זיכרון אצל מבוגרים מהשלבים הראשונים ועד דמנציה, בבעיות נוירולוגיות המתבטאות במחלות כגון טרשת נפוצה MS, ומחלת הפרקינסון ובמניעת מחלות דגנרטיביות.

 

בנוסף, אני כותבת מקצועית ב- TOPHEAL.

איבחון

Science

ראשית אני עורכת תשאול מקיף כדי להכיר אתכם לעומק ולהבין את ההתמודדויות מכל הזוויות. בנוסף, לעתים אנחנו מגלים שיש תחומים נוספים בהם אנחנו צריכים לטפל. אני מתשאלת גם לגבי המשפחה הקרובה, מנתחת בדיקות מעבדה שאתם מביאים וסוקרת את כל הטיפולים הקונבנציונליים והטבעיים שקיבלתם או שאתם מקבלים כרגע.

 

לעתים, ובמיוחד במצבים מורכבים,  אני ממליצה על ביצוע בדיקות נוספות- מתחום הבדיקות הפונקציונליות- אשר נשלחות למעבדות בחו״ל. המידע מבדיקות אלו מאפשר לי להבין את המקור לבעיות, להתאים טיפול מדויק ולהימנע ככל הניתן מ״ניסוי וטעייה״.

 

האיבחון הוא חלק בלתי נפרד מהטיפול ולא פחות חשוב ממנו ולכן לשלב זה מוקדש כל הזמן הדרוש בדרך כלל פגישה של שעה.​

מה ייחודי בטיפול שלי?

מודל הקשת בענן

הטיפול מותאם אישית לכל מטופל ונעשה בצורה של דיאלוג בהתאם לרצון וליכולת של המטופל.

לעתים הטיפול כולל מספר שלבים- הכל בהתאם לצורכי ולמצב המטופל. אני מאמינה שלא מספיק לומר למטופל מה לעשות- צריך גם להיות שם בשבילו ולצידו בתהליך השינוי וההטמעה ולכן אני זמינה בוואטסאפ ובטלפון לכל צורך.

 

אורח חיים- הכלי הראשון הוא אורח החיים והוא כולל: 

תזונה ומים, פעילות גופנית, רגש והתמודדות עם סטרס ושינה.

 

אני קוראת לו:  ״מודל הקשת בענן״

באילו כלים אני משתמשת?

Bottles of Homeopathy Globules

תוספי תזונה- כדי למקסם את הטיפול אני משתמשת בתוספים טבעיים המכילים: ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו ולעתים גם בתוספים מיוחדים מחו״ל. תוספי התזונה חשובים כדי להשלים חוסרים, לחזק את הגוף, לטפל במחוללי מחלות כגון וירוסים וחיידקים, לאזן את מערכת העיכול, לתמוך במוח ובמערכת העצבים ועוד.

 

צמחי מרפא ופטריות מרפא- במקרים מסוימים אני מרכיבה פורמולה של צמחי מרפא ו/ או פטריות מרפא. צמחי מרפא ופטריות מרפא הם הבסיס המקורי של רוב התרופות הקונבנציונאליות והיתרון שלהם הוא ספיגה מהירה ע״י הגוף, מניעת תופעות לוואי וללא צורך בהשלמת תרופה על תרופה כפי שקורים לעתים קרובות ברפואה האלופטית. לפטריות מרפא ערך נוסף בכך שהן ״מלמדות את הגוף כמו תוכנת מחשב״ והאפקט שלהם מתקיים לאורך זמן גם אם ״שוכחים״ לצרוך אותן לפעמים.

 

הומאופתיה מודרנית- הומאופתיה היא שיטה עדינה שגורמת לגוף לרפא את עצמו. התרופות ההומאופתיות הן דילול של חומרים שונים עד למצב בו לא נשאר חומר אלא רק אנרגיה.

הומאופתיה משפיעה גם על הנפש, היא עוזרת במקרים רבים בהם טיפולים אחרים לא עוזרים ובד״כ לא מתנגשת עם תרופות או תוספים אחרים.  הטיפול בהומאופתיה מודרנית לא מצריך פעולות מיוחדות כגון הימנעות מקפאין ומנטה.

פרחי באך- גם לפרחי באך השפעה אנרגתית על האדם ובייחוד על הנפש שלו. גם פה , במודה להומאופתיה לא נמצא חומר אלא תדר אנרגטי עדין. הם עוזרים להחזיר את הרגש לאיזון בצורה פשוטה מאוד וילדים אוהבים אותם מאוד. אני מטפלת בפרחי באך במצבים בהם אני נזקקת להשלמה מכיוון הרגש-נפש.

 

ארומתרפיה- שיטת טיפול בה משתמשים בשמנים אתרים המופקים מצמחים. בד״כ אטפל בשיטה זו בצורה של שמני הרחה, במבער במריחה על העור ולעתים גם בבליעה. השמנים האתרים באידוי חודרים לגוף ולמוח תוך שניות  ונותנים אפקט חזק ומיידי.

באילו כלים נוספים מיוחדים אני משתמשת?

mdcure

עם השנים מצאתי מספר כלים ביתיים שנותנים אפקט נוסף לטיפול ולעיתים תהיה המלצה גם עליהם. כלי אחד הינו כלי מוכח מחקרית לטיפולי נוירו-פידבק -במיוחד לבעיות קשב וריכוז ולהתמודדות עם לחץ, כלי אחר הינו מכשיר תדרים בייתי שאני מתכנתת לפי צרכי הטיפול. הטיפול בכלים אלו מקדם את המטופל, מעצים את הטיפול ומזרז תוצאות מבלי לצאת מהבית לטיפולים נוספים.  בנוסף, אני משתמשת בקליניקה בכלי ייחודי שבודק התנגשויות (קונטרה אינדיקציות) עם תרופות שהמטופל צורך וכן חוסרים (ויטמינים, מינרלים וכיוצ״ב) שתרופות אלו גורמות לו. קרא עוד

bottom of page