להורים

3 טיפולים חדשניים ומפתיעים לקשיי קשב וריכוז ומספר תובנות של אמא מנוסה

בהרצאה נחשף למספר טיפולים טבעיים לא פולשניים שמטפלים בלקויות קשב וריכוז מהשורש ולא רק בסימפטומים ונקבל טיפים חשובים מאמא לשני ילדים עם הפרעות קשב ב- 23 שנים האחרונות.

לבני +45

איך נגיע לגיל 80 עם מוח של בני 30

בהרצאה נצא למסע ב״אזורים הכחולים״, נכיר את שיטת NEURO ונקבל כלים יישומיים שאפשר להתחיל לבצע כבר מחר בבוקר!

להורים

איך הורדתי את הבן שלי מתרופות להפרעות קשב וריכוז

בהרצאה אני חושפת את הטיפולים שנתתי לבן שלי שמאובחן עם ADHD ואיך עזרתי לו לרדת מריטלין ודומיו בעזרת טיפולים טבעיים ושינויים באורח החיים.

לרוצים בשינוי

קיקאוף לחיים בריאים

 

רציתם מזמן לעשות שינוי אבל פשוט לא ידעתם מאיפה להתחיל? זו ההרצאה בשבילכם!

להורים צעירים

איך נמקסם את בריאות ילדינו

בהרצאה נדבר על ״מודל הקשת בענן״,  נקבל 7 כללי זהב לתזונת ילדים, נדבר על כללי עשה ואל תעשה, נדבר על פרמידת המזון הנכונה, על ויטמינים ומינרלים, נקבל רעיונות לארוחות בוקר, נלמד על קריאת תוויות מזון ועוד הרבה  תובנות וטיפים מנטורופתית שהיא גם אמא מנוסה וגם כתבה ספר ילדים שעוזר לילדים להפנים אורח חיים בריא!

  • YouTube
  • LinkedIn Social Icon
  • Instagram
  • Facebook

נטע פלג-ג׳ראד נטורופתית בעמק חפר

 

תזונה בריאה, צמחי מרפא, פטריות מרפא,  ויטמינים, מינרלים, ארומתרפיה, הומאופתיה מודרנית, תוספי תזונה, בדיקות פונקציונליות, נוירופידבק

האמור באתר זה הינו בהתאם לעקרונות הרפואה האלטרנטיבית ו/או הנטורופתית ומיועד במטרה להרחבת הידע האישי ו/או ההבנה הכללית ואינו מיועד להוות בכל דרך או אופן תחליף לייעוץ רפואי ו/או לטיפול תרופתי קונבנציונלי ו/או לטיפול המבוצע על ידי מטפל מוסמך ו/או להוות בכל דרך או אופן המלצה לצורך טיפול פרטני.
נטע פלג-ג'ראד איננה רופאה MD אלא מתמחה בשיטות טיפול טבעיות המגובות בבדיקות מעבדה מדעיות, פענוח של בדיקות מעבדה אלו והמלצות מבוססות עקרונות הטיפול הפונקציונלי והנטורופתיה. המידע המוצג באתר הינו מידע כללי, לצרכי העשרה, ואינו מהווה ייעוץ רפואי, אבחון מחלות, טיפול רפואי וכן איננו מתיימר להוות תחליף לכל אלה. מומלץ תמיד להתייעץ עם רופא או מגיש עזרה רפואית מוסמך אחר בהתייחס לכל מידע שנלקח מאתר זה או כל מצב רפואי שהנכם מאמינים כי יכול להיות רלוונטי עבורכם או עבור אדם אחר. לעולם אין לוותר או לדחות קבלת עזרה רפואית ממקור מוסמך בגלל מידע אליו נחשפתם באתר זה. 

© Copyright כל הזכויות שמורות לנטע פלג-ג׳ראד