• נטע

נמצא קשר בן קשיי קשב וריכוז למחלות אוטואימוניות של האם

עודכן ב: ינו 26

במחקר אוסטרלי שפורסם השבוע (19.1.21) בו עקבו אחרי 63,050 ילדים שלהם אימהות המאובחנות במחלות אוטואימוניות כגון: סכרת סוג 1, פסוריאזיס ומחלות ראומטיות נמצא כי לילדים אלה סיכוי גבוה יותר ללקות בקשיי קשב וריכוז. ממצא זה אף אושש במטה אנליזה של 5 מחקרים נוספים.


בשיטת ה״רפואה הפונקציונלית״ אנחנו תמיד בודקים את מערכת העיכול ושכיח מאוד למצוא מעי דליף וחוסר איזון בחיידקי המעיים (דיסביוזה) אצל ילדים עם בעיות התפתחות.


איך זה קשור? - מחלות אוטואימוניות קשורות למעי דליף - מעי דליף קשור לחוסר איזון בחיידקי המעיים - חוסר איזון בחיידקי המעיים של האם עלול להיות מועבר לילד הבנתם? הבשורות הטובות: אפשר לטפל גם באם וגם בילד ויחסית בפשטות!


והמסקנה שלי: אם אובחנת במחלה אוטואימונית ואת מתכוונת להיכנס להריון או שאת כבר בהריון כדאי לפנות לטיפול לאיזון מערכת העיכול בהקדם, גם בשבילך וגם בשביל תינוקך.

קישור למחקר: https://jamanetwork.com/.../jamapedia.../fullarticle/2775254

32 צפיות0 תגובות
  • YouTube
  • LinkedIn Social Icon
  • Instagram
  • Facebook

נטע פלג-ג׳ראד נטורופתית בעמק חפר

 

תזונה בריאה, צמחי מרפא, פטריות מרפא,  ויטמינים, מינרלים, ארומתרפיה, הומאופתיה מודרנית, תוספי תזונה, בדיקות פונקציונליות, נוירופידבק

האמור באתר זה הינו בהתאם לעקרונות הרפואה האלטרנטיבית ו/או הנטורופתית ומיועד במטרה להרחבת הידע האישי ו/או ההבנה הכללית ואינו מיועד להוות בכל דרך או אופן תחליף לייעוץ רפואי ו/או לטיפול תרופתי קונבנציונלי ו/או לטיפול המבוצע על ידי מטפל מוסמך ו/או להוות בכל דרך או אופן המלצה לצורך טיפול פרטני.
נטע פלג-ג'ראד איננה רופאה MD אלא מתמחה בשיטות טיפול טבעיות המגובות בבדיקות מעבדה מדעיות, פענוח של בדיקות מעבדה אלו והמלצות מבוססות עקרונות הטיפול הפונקציונלי והנטורופתיה. המידע המוצג באתר הינו מידע כללי, לצרכי העשרה, ואינו מהווה ייעוץ רפואי, אבחון מחלות, טיפול רפואי וכן איננו מתיימר להוות תחליף לכל אלה. מומלץ תמיד להתייעץ עם רופא או מגיש עזרה רפואית מוסמך אחר בהתייחס לכל מידע שנלקח מאתר זה או כל מצב רפואי שהנכם מאמינים כי יכול להיות רלוונטי עבורכם או עבור אדם אחר. לעולם אין לוותר או לדחות קבלת עזרה רפואית ממקור מוסמך בגלל מידע אליו נחשפתם באתר זה. 

© Copyright כל הזכויות שמורות לנטע פלג-ג׳ראד