• נטע

קופון הנחה לאחת מחברות תוספי התזונה הטובות בארץ

#naturespro #פרופשיונלס #נייטורספרו #ויקואה #הנחה

שמחה לשתף בקופון המקנה 30% הנחה לקניית תוספי תזונה מתקדמים בחברת נייטורספרו. זוהי חברה שכל תוסף בה עבר חשיבה ובדיקה מעמיקים ועם תוצאות בשטח.

אני ממליצה מאוד על התוסף ויקואה לנושא של ירידה בזיכרון אצל מבוגרים, תוספת של נוגדי חימצון שכולנו צריכים וגם לתמיכה בפעילות הלב. מתאים לטבעונים ומספיקה כמוסה אחת ביום. (תמיד כדאי להתייעץ עם רופא או נטורופת)

קישור לחנות האינטרנטית קוד הנחה: nettapel30

לבריאות!


  • YouTube
  • LinkedIn Social Icon
  • Instagram
  • Facebook

נטע פלג-ג׳ראד נטורופתית בעמק חפר

 

תזונה בריאה, צמחי מרפא, פטריות מרפא,  ויטמינים, מינרלים, ארומתרפיה, הומאופתיה מודרנית, תוספי תזונה, בדיקות פונקציונליות, נוירופידבק

האמור באתר זה הינו בהתאם לעקרונות הרפואה האלטרנטיבית ו/או הנטורופתית ומיועד במטרה להרחבת הידע האישי ו/או ההבנה הכללית ואינו מיועד להוות בכל דרך או אופן תחליף לייעוץ רפואי ו/או לטיפול תרופתי קונבנציונלי ו/או לטיפול המבוצע על ידי מטפל מוסמך ו/או להוות בכל דרך או אופן המלצה לצורך טיפול פרטני.
נטע פלג-ג'ראד איננה רופאה MD אלא מתמחה בשיטות טיפול טבעיות המגובות בבדיקות מעבדה מדעיות, פענוח של בדיקות מעבדה אלו והמלצות מבוססות עקרונות הטיפול הפונקציונלי והנטורופתיה. המידע המוצג באתר הינו מידע כללי, לצרכי העשרה, ואינו מהווה ייעוץ רפואי, אבחון מחלות, טיפול רפואי וכן איננו מתיימר להוות תחליף לכל אלה. מומלץ תמיד להתייעץ עם רופא או מגיש עזרה רפואית מוסמך אחר בהתייחס לכל מידע שנלקח מאתר זה או כל מצב רפואי שהנכם מאמינים כי יכול להיות רלוונטי עבורכם או עבור אדם אחר. לעולם אין לוותר או לדחות קבלת עזרה רפואית ממקור מוסמך בגלל מידע אליו נחשפתם באתר זה. 

© Copyright כל הזכויות שמורות לנטע פלג-ג׳ראד