• נטע

למי כדאי להימנע מסתימות אמלגם שחורות?

ה- FDA יצא בספטמבר השנה עם המלצה להימנע מסתימות אמלגם המכילות כספית לכמה קבוצות "רציניות" באוכלוסיה.


ואלו הן:

- נשים בהריון או המתכננות הריון

- נשים מניקות

- ילדים (בעיקר מתחת לגיל 6)

- אנשים הסובלים ממחלות נוירולוגיות

- אנשים עם בעיה בתפקודי כליות

- אנשים עם רגישות ידועה לכספית


מדוע?

כי כיום כספית בגוף מקושרת למגוון מחלות ובניהן פגיעות נוירולוגיות מכיוון שכספית נוטה לשקוע במוח!


ומה אני ממליצה?

מראש לבקש ולהתעקש על סתימות שאינן מכילות כספית (לפעמים הרופאים לוחצים על סתימות אמלגם בטענה שהן יותר עמידות וגם כי לעתים יותר קל להם לעבוד איתן), כי:


- הסתימות נשארות איתנו שנים רבות ומצבינו עלול להשתנות

- חלק מהאוכלוסיה לא מפנה טוב עודפי מתכות מהגוף, אולי זה אתם?

- כי אם זה לא מומלץ לחלקים כל כך גדולים מהאוכלוסיה אז למה להסתכן בפצצה מתקתקת אצלנו בתוך הפה?

- כי למי שכבר אובחן עם לקות תקשורתית או של קשב וריכוז סיכוי גבוה לקושי בפינוי מתכות כבדות מהגוף.


אם כבר יש לכם סתימות כאלה ובמיוחד אם אתם סובלים מבעיות בריאותיות , מומלץ לבצע תהליך החלפה תוך ניקוי רעלים וליווי כדי שחלקיקים לא יכנסו למחזור הדם.


קישור להודעה הרישמית:

https://www.fda.gov/medical-devices/safety-communications/recommendations-about-use-dental-amalgam-certain-high-risk-populations-fda-safety-communicationהרבה בריאות!

נטע.  • YouTube
  • LinkedIn Social Icon
  • Instagram
  • Facebook

נטע פלג-ג׳ראד נטורופתית בעמק חפר

 

תזונה בריאה, צמחי מרפא, פטריות מרפא,  ויטמינים, מינרלים, ארומתרפיה, הומאופתיה מודרנית, תוספי תזונה, בדיקות פונקציונליות, נוירופידבק

האמור באתר זה הינו בהתאם לעקרונות הרפואה האלטרנטיבית ו/או הנטורופתית ומיועד במטרה להרחבת הידע האישי ו/או ההבנה הכללית ואינו מיועד להוות בכל דרך או אופן תחליף לייעוץ רפואי ו/או לטיפול תרופתי קונבנציונלי ו/או לטיפול המבוצע על ידי מטפל מוסמך ו/או להוות בכל דרך או אופן המלצה לצורך טיפול פרטני.
נטע פלג-ג'ראד איננה רופאה MD אלא מתמחה בשיטות טיפול טבעיות המגובות בבדיקות מעבדה מדעיות, פענוח של בדיקות מעבדה אלו והמלצות מבוססות עקרונות הטיפול הפונקציונלי והנטורופתיה. המידע המוצג באתר הינו מידע כללי, לצרכי העשרה, ואינו מהווה ייעוץ רפואי, אבחון מחלות, טיפול רפואי וכן איננו מתיימר להוות תחליף לכל אלה. מומלץ תמיד להתייעץ עם רופא או מגיש עזרה רפואית מוסמך אחר בהתייחס לכל מידע שנלקח מאתר זה או כל מצב רפואי שהנכם מאמינים כי יכול להיות רלוונטי עבורכם או עבור אדם אחר. לעולם אין לוותר או לדחות קבלת עזרה רפואית ממקור מוסמך בגלל מידע אליו נחשפתם באתר זה. 

© Copyright כל הזכויות שמורות לנטע פלג-ג׳ראד