• נטע

הכירו בבקשה ANDI


האם כל המזונות שווים באיכותם?

האם לצורך הרזיה יש לספור קלוריות בלבד?

הכירו בבקשה:

מדד הצפיפות התזונתית הכוללת- "אנדי"

( ANDI Score (Aggregate Nutrient Density Index

צפיפות תזונתית (ד”ר ג’ואל פורמן- לאכול כדי לחיות) מחושבת ע”י סיכום סך הרכיבים התזונתיים מחוסרי הקלוריות שבמזון הנמדד (ויטמינים, מינרלים, סיבים, פיטוכימיקליים) חלקי סך הקלוריות שלו.

למשל:

חסה ועלים ירוקים יקבלו ציון של 1000 או קרוב אליו

בעוד תירס יקבל ציון 44 וקולה ציון של 1.

(המדד אינו מושלם מכיוון שמזונות עתירים בשומן כגון שמנים מהצומח ואבוקדו יקבל ציון לא גבוה אך הם עדיין בריאים ויש לצרוך אותם אולם הוא נותן לנו דרך קצת אחרת להסתכל על הדברים.)

הקפדה על תזונה במדדי צפיפות גבוהים – כלומר עשירה ברכיבים תזונתיים- בשילוב עם פעילות גופנית סדירה תגרום לכם לרזות בקלות ולשמור על המשקל החדש לתמיד!

בתיאבון!

#Stress #HealthyLiving #nutrition #health #diet #naturopathy #תזונה

50 צפיות0 תגובות
  • YouTube
  • LinkedIn Social Icon
  • Instagram
  • Facebook

נטע פלג-ג׳ראד נטורופתית בעמק חפר

 

תזונה בריאה, צמחי מרפא, פטריות מרפא,  ויטמינים, מינרלים, ארומתרפיה, הומאופתיה מודרנית, תוספי תזונה, בדיקות פונקציונליות, נוירופידבק

האמור באתר זה הינו בהתאם לעקרונות הרפואה האלטרנטיבית ו/או הנטורופתית ומיועד במטרה להרחבת הידע האישי ו/או ההבנה הכללית ואינו מיועד להוות בכל דרך או אופן תחליף לייעוץ רפואי ו/או לטיפול תרופתי קונבנציונלי ו/או לטיפול המבוצע על ידי מטפל מוסמך ו/או להוות בכל דרך או אופן המלצה לצורך טיפול פרטני.
נטע פלג-ג'ראד איננה רופאה MD אלא מתמחה בשיטות טיפול טבעיות המגובות בבדיקות מעבדה מדעיות, פענוח של בדיקות מעבדה אלו והמלצות מבוססות עקרונות הטיפול הפונקציונלי והנטורופתיה. המידע המוצג באתר הינו מידע כללי, לצרכי העשרה, ואינו מהווה ייעוץ רפואי, אבחון מחלות, טיפול רפואי וכן איננו מתיימר להוות תחליף לכל אלה. מומלץ תמיד להתייעץ עם רופא או מגיש עזרה רפואית מוסמך אחר בהתייחס לכל מידע שנלקח מאתר זה או כל מצב רפואי שהנכם מאמינים כי יכול להיות רלוונטי עבורכם או עבור אדם אחר. לעולם אין לוותר או לדחות קבלת עזרה רפואית ממקור מוסמך בגלל מידע אליו נחשפתם באתר זה. 

© Copyright כל הזכויות שמורות לנטע פלג-ג׳ראד