• נטע

מה זה בעצם נטורופתיה


מסתבר שגוף האדם אוהב חומרים טבעיים ופחות חומרים כימיים שיוצרו במעבדה.

זו הסיבה שרוב התרופות הקונבנציונאליות (למעט אלה שמיוצרות מצמחים ולאחרונה יש יותר ויותר כאלה) יוצרות תגובת לוואי לא טובה בתוך הגוף (לפעמים נרגיש אותה כתופעת לוואי ולפעמים היא פשוט תשב לה בשקט ותצטבר בתוך הגוף). לעתים כשהחולי אקוטי מידי אין ברירה ויש להיעזר ברפואה הקונבנציונאלית וכבודה במקומה מונח אולם בהרבה מקרים אחרים הטיפול הטבעי בצמחי מרפא או פרחי באך או הומאופטיה או שיטות טבעיות אחרות יניב תוצאה טובה מאוד ואף ימנע חולי עתידי מכיוון שמערכת החיסון מתחזקת וממגרת בעצמה את המחלה (עובדים היום על תרופה כזו אף לחולי סרטן אשר מחזקת את מערכת החיסון במקום לחסל תאים בריאים וחולים כמעט ללא הבחנה). רק בריאות!

#Stress #HealthyLiving #nutrition #health #diet #naturopathy #נטורופתיה #תזונה #רפואהטבעית

17 צפיות0 תגובות
  • YouTube
  • LinkedIn Social Icon
  • Instagram
  • Facebook

נטע פלג-ג׳ראד נטורופתית בעמק חפר

 

תזונה בריאה, צמחי מרפא, פטריות מרפא,  ויטמינים, מינרלים, ארומתרפיה, הומאופתיה מודרנית, תוספי תזונה, בדיקות פונקציונליות, נוירופידבק

האמור באתר זה הינו בהתאם לעקרונות הרפואה האלטרנטיבית ו/או הנטורופתית ומיועד במטרה להרחבת הידע האישי ו/או ההבנה הכללית ואינו מיועד להוות בכל דרך או אופן תחליף לייעוץ רפואי ו/או לטיפול תרופתי קונבנציונלי ו/או לטיפול המבוצע על ידי מטפל מוסמך ו/או להוות בכל דרך או אופן המלצה לצורך טיפול פרטני.
נטע פלג-ג'ראד איננה רופאה MD אלא מתמחה בשיטות טיפול טבעיות המגובות בבדיקות מעבדה מדעיות, פענוח של בדיקות מעבדה אלו והמלצות מבוססות עקרונות הטיפול הפונקציונלי והנטורופתיה. המידע המוצג באתר הינו מידע כללי, לצרכי העשרה, ואינו מהווה ייעוץ רפואי, אבחון מחלות, טיפול רפואי וכן איננו מתיימר להוות תחליף לכל אלה. מומלץ תמיד להתייעץ עם רופא או מגיש עזרה רפואית מוסמך אחר בהתייחס לכל מידע שנלקח מאתר זה או כל מצב רפואי שהנכם מאמינים כי יכול להיות רלוונטי עבורכם או עבור אדם אחר. לעולם אין לוותר או לדחות קבלת עזרה רפואית ממקור מוסמך בגלל מידע אליו נחשפתם באתר זה. 

© Copyright כל הזכויות שמורות לנטע פלג-ג׳ראד